2ZC45ET
HP ZBook 17 G5, Intel Core i7-8850H 2.60GHz, 16GB DDR4, 250GB SSD Nvme, 17" FHD, H GT2, US Qwerty, Win 11 Pro
HP ZBook 17 G5 Mobile Workstation
Processor: Intel Core i7-8850H 2.60GHz
Geheugen: 16GB RAM
Opslag: 256GB SSD Nvme
GPU: H GT2
OS: WIN 11 PRO
Garantie: 36 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Hp Desktop
Tel: +31850203750
[email protected]
[email protected]
2ZC45ET
Nieuw
HP ZBook 17 G5. Producttype: Mobiel werkstation, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core i7-8850H 2.60GHz, Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3''), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256GB, Opslagmedia: SSD. Discreet grafische adapter model Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP ZBook 17 G5 Mobile Workstation |
| Processor : | Intel Core i7-8850H 2.60GHz |
| Aantal cores : | 6 |
| Threads : | 12 |
| Klokfrequentie : | 2.60 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 4.30 GHz |
| Interne geheugen : | 16GB RAM |
| Opslag : | 256GB SSD Nvme |
| Videokaart : | H GT2 |
| Beeldverhouding : | 16:9 |
| Video uit : | HDMI, Mini DisplayPort |
| Besturingssysteem : | Win 11 Pro |
| Internet/Wifi : | Ethernet 1Gbps |
| Schermdiagonaal : | 17,3" |
| Resolutie : | 1920x1080 (Full HD) |
| Breedte : | 416mm |
| Lengte : | Lengte 288mm |
| Gewicht : | 3,2kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 0193015056046 |
